O MNIE

O MNIE I NIE TYLKO

Witam wszystkich na moim blogu. Jestem licencjonowanym maklerem papierów wartościowych. W branży finansowej pracuję kilkanaście lat. Lubię dobre wino i kuchnię sycylijską. Wolny czas spędzam w ogrodzie. Kocham góry do których jeżdżę przynajmniej raz na dwa tygodnie. Uwielbiam jazdę na rowerze, a w zimie bieganie na nartach. Fascynuje mnie i zadziwia kultura czeska. „Czesi są jacyś inni :)

Pomimo tego, że nie będę pisał tutaj bezpośrednio o swojej pracy, to jednak w pośredni sposób wykorzystam swoją wiedzę aby pomóc osobom, którym los finansowy swoich dzieci nie jest obojętny. Blogów o inwestowaniu na Giełdzie Papierów Wartościowych, strategiach inwestycyjnych, poradach „jak być bogatym?” , „Jak zarobić dużo pieniędzy?” „jakie akcje kupić?” „W co zainwestować ciężko zarobione pieniądze, aby szybko się wzbogacić?” jest sporo :) . Jakość tych informacji też jest różna… Staram się uczciwie podchodzić do tego co robię. Dlatego tutaj nie znajdziesz odpowiedzi na te pytania. Moja dewiza jest taka, że produkt oszczędnościowy lub inwestycyjny ma być prosty i zrozumiały dla każdego. Oferowany przez instytucje kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Dlaczego taki temat bloga, a nie inny? Co było przyczyną powstania tego bloga? Czym będę się kierował pisząc swoje artykuły? W jaki sposób mój blog będzie pomagał rodzicom i opiekunom prawnym dzieci? O tym możesz przeczytać tutaj. Wiedzę, którą przedstawiam w swoim blogu możesz także wykorzystać do własnego zabezpieczenia finansowego lub innych bliskich Ci osób, niekoniecznie dzieci. To tylko od Ciebie zależy co zrobisz ze zdobytą wiedzą i umiejętnościami. Ostateczną decyzję zawsze podejmujesz sam i na własną odpowiedzialność. W finansach żartów nie ma. A wiedzy nigdy mało.

Jak zabezpieczyć swoje dzieci finansowo?

Jeśli jesteś tym tematem zainteresowany zacznij od tego artykułu, nie jest łatwy, ale staram się w sposób przystępny wyjaśnić sprawy techniczne, prawne i finansowe jak potrafię najlepiej. :) .
Zapoznaj się z moją Informacją Prawną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *